banner1

 

Menu

Aktuality

Jak Komárek a kol. - KABARET VELÁZQUEZ

Divadlo Archa vstoupí do podzimní sezóny premiérou výtvarně taneční inscenace Kabaret Velázquez, kterou vytvořil mezinárodní tvůrčí kolektiv pod vedením Jana Komárka. Snové divadlo Macabre  nabídne prolínání niterně laděných obrazů a jevištních situací, inspirovaných dílem malíře Diega Velázqueze a fotografa Petera Witkina. Představení oslaví svou premiéru 2. a 3. září v malém sále Divadla Archa. 

Read more...

Festival Nultý bod se letos rozroste

Jako každé léto od roku 2009 bude jeden červencový týden v centru Prahy patřit mezinárodní divadelní přehlídce Nultý bod, která tentokrát proběhne od 17. do 23. července. Divadlo v Celetné bude hostit umělce z Německa, Španělska, Portugalska, Řecka, Ruska a nebudou chybět ani umělci z tuzemské umělecké scény. Novinkou jsou letos také nové lokace, do kterých se program festivalu rozrostl – Museum Kampa, Werichova vila a prostory Institutu umění – Divadelního ústavu.

Read more...

Festival KoresponDance ve Žďáru nad Sázavou přivítá umělce ze tří kontinentů

Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla KoresponDance se po roce vrací do Žďáru nad Sázavou, aby spojil širokou veřejnost se začínajícími i zkušenými performery z mnoha zemí světa. Hlavním motivem letošního ročníku je spojení pohybového umění s architekturou – KoresponDance tak svým programem připomíná Rok českého baroka, kterého se Žďár nad Sázavou, známý nejen pro svůj barokní zámek, kde se akce odehrává, ale také např. Santiniho poutní kostel na Zelené hoře, aktivně účastní. 

Read more...

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?