Menu

O DOBRÉM DIVADLE ROZHODUJE KAŽDÝ HLAS

O DOBRÉM DIVADLE ROZHODUJE KAŽDÝ HLAS

Velká výroční anketa portálu I-DIVADLO.CZ o nejlepší inscenaci roku 2013, nejlepší jevištní výkony, nejlepší divadlo i pro tanečníky.

 

Upozorňujeme, že hlasovat lze nejpozdějí do 16. 2. 2014. Anketa tedy vstupuje do finiše. Nominovat můžete vše, co si podle Vašeho názoru nominaci zaslouží, pro milovníky pohybového divadla např. taneční a pohybové výkony performerů Čechové, Křivánkové, Novotné, Třešňákové, Vacovské, Voráčkové, Kuneše či Vizváryho, nebo nejlepší inscenace roku 2013, nejlepší herecké výkony a jiné tvůrčí počiny, dále nejoblíbenější divadlo, akci roku, zvolte osobnost roku z divadelní branže. Nerozpakujte se také nominovat propadáky, nepovedené herecké výkony nebo „bobíky“ roku 2013. Ke každé kategorii lze uvést až pět nominací.

Ti největší příznivci dobrého divadla ještě nehlasovali, prosíme, aby to nenechali na poslední chvíli. A jak si stojí průběžné výsledky? Každoročně píšeme o vyrovnanosti, tentokrát je skoro až neuvěřitelná a je jen málo kategorií, kde se již profiluje pravděpodobný vítěz. Rozhoduje tedy každý hlas! Letošním specifikem snad je, že na některá divadla, jejichž počiny jsme v nominacích čekali, hlasující jakoby zapomněli, ale snad se to ještě změní. Na výsledky dychtivě čekají i sama divadla. Anketa je otevřena všem divadelním příznivcům a je spojena se slosováním účastníků o volné vstupenky do vybraných divadel po celé republice.

Více na http://www.i-divadlo.cz/ankety

Login to post comments

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?