Menu

Archa míří do Hellerau

Archa míří do Hellerau

Často skloňovaný pojem mobility se netýká jen umělců. Mobilní je v dnešním světě i publikum. Nasedněte tedy do „Archy“ a nechte se unést za zážitky na celý život! Nebudete daleko, ale bude to stát za to!

Divadlo Archa pro vás v rámci oslav 20. sezóny připravilo další z oblíbených zájezdů na představení svého partnerského divadla v drážďanském Hellerau.

V pátek 20. června můžete strávit ve společnosti vlámského souboru Peeping Tom, který loni zazářil na festivalu Tanec Praha s choreografií 32 rue Vandebranden. Pár týdnů po premiéře můžete v Hellerau shlédnout nové dílo Peeping Tom – Vader (Otec). Opět se, tak jako v 32 rue, ocitneme v izolované komunitě, tentokrát na hranici života a smrti, reality a halucinace, ve světě stáří.
 
V pátek 11. července se naopak můžete ocitnou na jedinečném setkání tanečních legend Akrama Khana a Israele Galvána. Pouhý měsíc po premiéře v Hellerau představí choreografii Torobaka, která je virtuózní explozí kathaku a flamenka na pozadí současného tance. Mužský tanec v plné síle, lehkosti a fatalitě.

A teď trochu prakticky:
Vstupné 550,– Kč zahrnuje vstupenku na představení a zpáteční autobusovou jízdenku do Hellerau. Odjezd v 17.00 z ulice Na Florenci.
Rezervace a vstupenky on-line:

Peeping Tom
http://vstupenky.archatheatre.cz/archa/titledetail/1309-peeping-tom-belgien-vader

Torobaka
http://vstupenky.archatheatre.cz/archa/titledetail/1310-akram-khan-israel-galvan-torobaka

Login to post comments

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?