TZ

 

Menu

Vyšla Taneční zóna 1/2020

Vyšla Taneční zóna 1/2020
Foto: Petr Husička

TANEČNÍ ZÓNA 1/2020 JE TADY! 

První třetina roku 2020 zastihla Taneční zónu jako všechny ostatní - tedy nepřipravené uprostřed chaosu karantény a protipandemických opatření. Ze svého zážitku se v editorialech vypisuje jak šéfredaktor Vladimír Hulec básnickou formou, tak editor Martin Macháček až deníkovým rozborem vlastních koronavirových běsů. Mezinárodní situaci kolem koronaviru se poté věnujeme v sekci Zóna COVID-19 doprovázené nádhernými fotografiemi z ojedinělého eventu Cirku La Putyka (uvidíte také na přebalu).

V novém čísle, v našich tradičních Bránách vnímání také naleznete stěžejní části absolventské práce, kterou napsal Roman Zotov-Mishkin v rámci studia na Duncan Centre o mezních situacích v perfomancích Spitfire Company. Vedle jeho pojednání naleznete rozhovor, který vedl s performerkou Miřenkou Čechovou. Její novele Baletky poté věnujeme speciální pozornost ukázkou, autorčinou vlastní impresí, textem Alice Koubové.

Mezi rozhovory s Terezou Lenerovou a Milanem Odstrčilem přejatými z iTZ naleznete rozhovory s mimem Benoît Turjmanem a dramaturgem i performerem v jedné osobě Raimundem Hoghe

Pokračujeme také v seriálu Zóna Antropologie pojednáním Jiřího Almera o kanibalismu. Nejen tohle ale i mnoho dalšího najdete na stránkách vašeho oblíbeného časopisu!

LÍBÍ SE VÁM A ZAJÍMÁ VÁS TANEČNÍ ZÓNA? PŘEDPLATNÉ NEPOČKÁ! REVUE TANEČNÍ ZÓNA SI MŮŽETE PŘEDPLATIT !!! ZDE !!!

Login to post comments

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?