Menu

O nás

СНПЧ А7 Смоленск, обзоры принтеров и МФУ

Taneční zóna byla podpořena

Časopis Taneční zóna vychází od roku 1997 a je jediným odborným tištěným tanečním periodikem u nás (i v širší, přinejmenším visegrádské Evropě).

Redakce pracuje na základě dlouhodobé koncepce a její hlavní cíle se nemění. Usiluje o reflexi dění na současné české taneční scéně, poskytuje odbornou reflexi profesionálním tvůrcům, přináší podstatné informace ze zahraničí. Cílem časopisu je také pozvednout renomé tance v rámci ostatních uměleckých druhů a přispět k jeho stabilnímu rozvoji.

Redakce vnímá proměny v oblasti tance, a to jak v estetické a obsahové rovině, tak ekonomické. Vnímá a reflektuje proměny v oblasti tanečního managementu. Kontinuálně sleduje domácí vývoj – její tvůrce, témata, problémy. Věnuje pozornost rozvoji infrastruktury i kulturně-politickému kontextu, v němž taneční umění vzniká a na nějž reaguje. Kontinuita a skutečný živý kontakt redaktorů s domácí scénou je významným aspektem práce. V tom je také jeho nenahraditelnost.

HARMONOGRAM ROČNÍKU 2019

1/2019
datum vydání: 26. 6. 2019


2/2019
datum vydání: 11. října 2019

3/2019
datum vydání: 21. listopadu 2019

4/2019
datum vydání: 21. prosince 2019

poznámka: data vydání jsou orientační a mohou se měnit. Pro aktuální info pište prosím na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Nejsme plátci DPH / Dance Zone does not pay Value Added Tax

 

 

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?