TZ

 

Menu

Kontrakt vítězů

Kontrakt vítězů

Podívejte se, jak může vypadat podpis smlouvy mezi dvěma globálními lídry. Když je jednou smluvní  stranou  Cirque du Soleil, pochopíme, že nepůjde o žádnou formální záležitost.

 VIDEO TÝDNE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druhou stranou, jež pod text kontraktu připojila podpis, je logistická korporace DHL. „Cirque du Soleil a DHL - to jde skvěle k sobě," nechal se slyšet Ken Allen, výkonný ředitel DHL Express. „Vyrostli jsme, stejně jako oni, ze skromných podnikatelských začátků ve světoznámou značku díky shodnému cíli - posouvat hranice, překvapovat naše klienty a příznivce a dělat jim radost. Tím, že spojíme naše silné stránky v tomto partnerství, povedou již ověřené schopnosti obou značek inovovat a poskytovat vynikající výsledky k ještě větším zážitkům pro naše klienty a příznivce. "

Kdybyste náhodou také potřebovali najít vhodného partnera a podporovatele, zkuste si prohlédnout stránky podnikatelských výsledků českých firem. Ať se nezapletete s nějakými lůzry.
http://www.czechtop100.cz/menu/aktualne/vysledky-100-nejvyznamnejsich-firem-za-rok-2012.html

Jana Návratová

Taneční publicistka. Absolvovala Katedru divadelní a filmové vědy FFUK. Od 1989 pracuje v Divadelním ústavu (dnes Institutu umění – Divadelním ústavu), kde v roce 2006 založila Taneční sekci, která se věnuje komplexní odborné podpoře tanečního umění.  V letech 1993 – 2005 vyučovala dějiny tance na Konzervatoři Duncan centre. Je editorkou a spoluautorkou odborné monografie Tanec v České republice (2010) a řady studií publikovaných v českých i zahraničních sbornících. V letech 2005 - 2013 byla šéfredaktorkou odborné revue Taneční zóna a pravidelně publikuje v českých médiích. Založila Festival tanečních filmů. Je lektorkou power jógy.

Login to post comments

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?