TZ

 

Menu

Labutí jezero nahulaté hambaté. Skoro.

Labutí jezero nahulaté hambaté. Skoro.

Technologie neustále pronikají do umění, stávají se součástí okázalých experimentů, ale nutně to nemusí znamenat, že výsledek dopadá vždycky jako přirozené splynutí živého a umělého materiálu.

 A málokdy se podaří, aby bylo něco tak originální jako komerční legrácky tehdy nového webu japonského módního brandu Buyma. To, že se jedná o reklamu, nic nemění na tom, že se na to mimochodem dobře kouká. Samotný obsah videa je natolik výmluvný, že asi není potřeba říkat více. 

 

PŘIPOMEŇTE SI TAKÉ VIDEO TÝDNE O PONĚKUD CUDNĚJŠÍM TANCI S DRONY: http://www.tanecnizona.cz/index.php/video-tydne/item/491-tanec-s-drony

Martin Macháček

Editor internetové verze časopisu Taneční zóna. Absolvent Katedry divadelních studií FF MU v Brně, dlouhodobě spojený se studentskou platformou divadelní kritiky RozRazil online, exredaktor Českého rozhlasu Wave, občasný přispěvatel do Divadelních novin, časopisu A2 a nedávno i festivalových zpravodajů (např. Divadelní Flora Olomouc) či jejich příležitostný vedoucí (např. OST-RA-VAR, Setkání/Encounter Brno). Tři sezóny působil jako člen dramaturgické rady České taneční platformy. Jeho hru Storáče uvedla Stará Aréna Ostrava. Zakladatel několika divadelních skupin (PuMoWo a MeNe KeKeL), která se řídí heslem: "Divadlo, které nic nedělá, nic nepokazí." 

Login to post comments

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?