TZ

 

Menu

Krychlová metafyzika. Čtvercové absolutno.

Krychlová metafyzika. Čtvercové absolutno.

Žonglování sice není nic nového a není ani tak taneční. Jenomže co se stane, když si žonglér hraje s Rubikovými kostkami? Nastane hotový „Mess“!

Žonglérský vzorec s třemi míčky Mills Mess nabízí ledacos. Jeden vtipálek zásadně posunul jeho možnosti. Kromě toho, že žongluje s třemi Rubikovými kostkami najednou, tak je všechny složit za neuvěřitelných 20 sekund.

Kdo tomu nevěří, může video stáhnout a zpomalit v jakékoliv střižně. Vážně to funguje.

 

 

 

Martin Macháček

Editor internetové verze časopisu Taneční zóna. Absolvent Katedry divadelních studií FF MU v Brně, dlouhodobě spojený se studentskou platformou divadelní kritiky RozRazil online, exredaktor Českého rozhlasu Wave, občasný přispěvatel do Divadelních novin, časopisu A2 a nedávno i festivalových zpravodajů (např. Divadelní Flora Olomouc) či jejich příležitostný vedoucí (např. OST-RA-VAR, Setkání/Encounter Brno). Tři sezóny působil jako člen dramaturgické rady České taneční platformy. Jeho hru Storáče uvedla Stará Aréna Ostrava. Zakladatel několika divadelních skupin (PuMoWo a MeNe KeKeL), která se řídí heslem: "Divadlo, které nic nedělá, nic nepokazí." 

Login to post comments

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?