Menu

Geometrie má talent

Geometrie má talent
Foto: Géométrie variable

Zákoutí sociálních sítí a hlavně virální videa. Takový může být osud spousty kolektivů, které se vydali na talentové soutěže a pak svůj um rozšiřují prostřednictvím dalších platforem než jenom té televizní. Takovou partou jsou i francouzský kolektiv Géométrie Variable, který se objevil například v Amerika má talent.

Jejich nejznámější série Labora se tu a tam objeví na sociálních sítích a zaplaví vaše zdi dokonalým pohybem, dnes si představíme jejich krapet podvratnější kousek – jak jinak geometrický.

Martin Macháček

Editor internetové verze časopisu Taneční zóna. Absolvent Katedry divadelních studií FF MU v Brně, dlouhodobě spojený se studentskou platformou divadelní kritiky RozRazil online, exredaktor Českého rozhlasu Wave, občasný přispěvatel do Divadelních novin, časopisu A2 a nedávno i festivalových zpravodajů (např. Divadelní Flora Olomouc) či jejich příležitostný vedoucí (např. OST-RA-VAR, Setkání/Encounter Brno). Tři sezóny působil jako člen dramaturgické rady České taneční platformy. Jeho hru Storáče uvedla Stará Aréna Ostrava. Zakladatel několika divadelních skupin (PuMoWo a MeNe KeKeL), která se řídí heslem: "Divadlo, které nic nedělá, nic nepokazí." 

Login to post comments

Prodej & Předplatné

Log In or Sign Up

Log in with Facebook

Zapomenuté heslo? / Zapomenuté jméno?